Ga direct naar productinformatie

Afbeelding ter illustratie

iPhone 11 128GB Zwart

Normale prijs €225,00 EUR
Aanbiedingsprijs €225,00 EUR Normale prijs
Niet op voorraad

Conditie
Opslag
Particulier of Zakelijk

Gratis bezorging, verwacht berekenen…

Vóór 22:00 besteld = binnen 2 werkdagen verzonden.


  • iDEAL
  • American Express
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • PayPal
  • Maestro
  • Mastercard

Elk apparaat is professioneel hersteld

Gebaseerd op een inspectie van 25 controlepunten

  • Scherm en touchscreen

  • Behuizing en frame

  • Knoppen en switches

  • Luidsprekers

  • Microfoon

  • Oortelefoon-luidspreker

  • Hoofdcamera

  • Selfie-camera

  • Flits

  • Face ID / Touch ID

  • Lightning / USB-C poort

  • Accu gezondheid

  • Wifi-ontvangst

  • Bluetooth

  • Mobiel netwerk

  • GPS locatie

  • Nabijheidssensor

  • Gyroscoop

  • Versnellingsmeter

  • SIM-tray

  • Trillingen

  • Stille schakelaar

  • True Tone

  • Oplaadsnelheid

  • Softwareherstel naar fabrieksinstellingen

Deze refurbished iPhone 11 biedt nog steeds prima prestaties voor een aantrekkelijke prijs. Twijfel je tussen modellen? Bekijk onze iPhone keuzehulp of lees hoe het zit met de batterij en accuconditie.

Technische specificaties

ChipApple iPhone 11
BesturingssysteemiOS
Opslag 128 GB
Schermgrootte6.1 inch
Netwerk4G LTE
Jaar van uitgave2019
ConnectorLightning
Alle specificaties bekijken →

Informatie over productveiligheid en -conformiteit

Naam fabrikant Apple Inc.
Adres fabrikant One Apple Park Way, Cupertino, CA 95014, USA
Contactgegevens fabrikant support@apple.com
Naam EU-gemachtigde Apple Distribution International Limited
Adres EU-gemachtigde Hollyhill Industrial Estate, Hollyhill, Cork, Ierland
Contact EU-vertegenwoordiger support@apple.com
Link naar productveiligheidsinformatie https://support.apple.com/en-euro/docs/iphone

Productbeschrijving

Refurbished iPhone 11 128GB Zwart – Vertrouwde kracht, extra ruimte

Met zijn krachtige A13-chip, dubbele camera en een strakke zwarte afwerking is de iPhone 11 128GB nog steeds een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar betrouwbaarheid en prestaties. Dankzij de grotere opslagcapaciteit heb je alle ruimte voor je foto’s, apps en bestanden – zonder concessies. En als refurbished model is deze iPhone vriendelijker voor je portemonnee én het milieu.

Meer opslag, minder gedoe

Met 128 GB aan opslagcapaciteit heb je meer dan genoeg ruimte voor apps, foto’s, video’s en documenten. Geen zorgen meer over snel opruimen of ruimtegebrek – dit model geeft je net dat beetje extra vrijheid.

A13 Bionic – Snel, soepel en efficiënt

De iPhone 11 is uitgerust met de A13 Bionic-chip van Apple. Deze zorgt voor razendsnelle prestaties in apps, games, multitasking en videobewerking. De chip is ook energiezuinig, waardoor je batterij langer meegaat, zelfs bij intensief gebruik.

Dubbele camera voor creatieve vrijheid

De 12 MP groothoek- en ultragroothoeklens geven je alle ruimte om unieke beelden vast te leggen. Portretmodus, Nachtmodus en 4K-video zorgen ervoor dat je in elke situatie het maximale uit je camera haalt – zonder moeite.

6,1 inch Liquid Retina-display – Helder, scherp en comfortabel

Het display levert scherpe details, natuurgetrouwe kleuren en vloeiende beelden. Ideaal voor alles van dagelijks scrollen tot het bekijken van films of het bewerken van content onderweg.

Zwarte afwerking – Tijdloos en krachtig

De kleur zwart straalt rust, professionaliteit en eenvoud uit. In combinatie met het sterke aluminium frame en het glazen design oogt deze iPhone strak en betrouwbaar – een klassieker die nooit uit de mode raakt.

Stevig, waterdicht en duurzaam gebouwd

De iPhone 11 is IP68-gecertificeerd en bestand tegen stof en water. De stevige behuizing en sterke materialen maken hem geschikt voor intensief dagelijks gebruik – ook onderweg of op locatie.

Refurbished met 12 maanden garantie – Betrouwbare kwaliteit

Deze iPhone 11 is professioneel refurbished en werkt technisch als nieuw. Je krijgt er standaard 12 maanden garantie bij, zodat je zorgeloos kunt genieten van je aankoop. Slim voor je portemonnee én een duurzamere keuze.

Alle details bekijken

In de doos Wat krijg je bij jouw iPhone 11 128GB Zwart

iPhone 11 128GB Zwart

iPhone 11 128GB Zwart

Niet origineel Apple
60W USB-C oplader

60W USB-C oplader

Niet origineel Apple
Lightning oplaadkabel

Lightning oplaadkabel

Niet origineel Apple

Refurbished iPhone 11 128GB Zwart kopen bij Nextmac

De voordelen van een refurbished iPhone 11 128GB Zwart

90% minder elektronische afvalstromen — door je iPhone 11 128GB Zwart refurbished te kopen verleng je de levensduur van het apparaat en draag je actief bij aan een schonere planeet.

85% minder milieubelasting — een refurbished iPhone 11 128GB Zwart bespaart grondstoffen, verlaagt e-waste en zorgt voor meer hergebruik. Goed voor jou én de planeet.

Tot 60% goedkoper dan nieuw — geniet van dezelfde prestaties en volledige garantie van de iPhone 11 128GB Zwart, maar zonder de hoge nieuwprijs. Slimme technologie hoeft geen fortuin te kosten.

Waarom een iPhone 11 128GB Zwart bij Nextmac?

Kenmerk Nextmac Andere
Meer dan 25 kwaliteitschecks
30 dagen gratis retour
Direct leverbaar
Milieuvriendelijke verzending
Verzekerde verzending
Beste prijs-kwaliteitverhouding
Trade-in mogelijkheden

Waarom kiezen voor Nextmac?

Volledig gecontroleerd

Elke iPhone 11 128GB Zwart wordt professioneel opgeknapt en gecontroleerd op 25 cruciale punten, zodat jij een betrouwbaar en snel apparaat ontvangt.

Uitgebreide garantie

Wij bieden minstens 12 maanden garantie op je iPhone 11 128GB Zwart, zodat jij zorgeloos kunt genieten van je product.

Uitstekende klantenservice

Wij staan altijd voor je klaar, telefonisch of via e-mail, en helpen je bij al je vragen over je iPhone 11 128GB Zwart zodat je met vertrouwen geniet.

Scherpe prijzen

Premium kwaliteit zonder de premium prijs — de beste deal voor jouw budget op een refurbished iPhone 11 128GB Zwart.

Snelle levering

Bestel vóór 22:00 uur, dan wordt je iPhone 11 128GB Zwart de volgende werkdag verzonden.

30 dagen bedenktijd

Omdat wij volledig achter de kwaliteit van onze producten staan, bieden we 30 dagen bedenktijd om je iPhone 11 128GB Zwart rustig uit te proberen.

Onze belofte

Elk apparaat krijgt onze volle aandacht voordat het de deur uit gaat

Bij Nextmac krijg je geen anonieme webshop ervaring. Jouw iPhone 11 128GB Zwart is door onze eigen technici getest, schoongemaakt en klaargemaakt. Voldoet hij niet aan onze standaard? Dan komt hij niet bij jou. Zo simpel is het.

  • Persoonlijk getest door onze technici
  • Volledige garantie, geen kleine lettertjes
  • Echte mensen, echte antwoorden

Nog twijfels over deze iPhone 11 128GB Zwart? Stuur ons gewoon een mailtje.

support@nextmac.nl

Vergelijk dit model

Zie de verschillen met een vergelijkbaar product in één oogopslag.

Dit product
iPhone 11 128GB Zwart

iPhone 11 128GB Zwart

€175,00

Specificaties vergelijking
Specificatie iPhone 11 128GB Zwart Alternatief
Jaar 2019
Chip A13 Bionic
Opslag 128 GB
Scherm 6.1
Verversingssnelheid 60Hz

Alles wat je ooit wilde weten over de iPhone 11 128GB Zwart

Zwart Kleur
Liquid Retina LCD Soort scherm
12 megapixels Hoofdcamera
4G LTE Netwerk
2019 Jaar van uitgave
Lightning Connector
Apple iPhone 11 Serie
A2221 Referentie fabrikant
12 megapixels Voor camera
6.1 Schermgrootte
Gewicht194 g
SerieApple iPhone 11
Referentie fabrikantA2221
Voor camera12 megapixels
Schermgrootte6.1
ModeliPhone 11
KleurZwart
ConnectorLightning
Hoofdcamera12 megapixels
SIM-kaartNano-SIM + eSIM
MerkApple
Vergrendelde simkaartSimlockvrij
Jaar van uitgave2019
Soort schermLiquid Retina LCD
Kleur (officiële naam)Zwart
Geschikt met de laatste updateJa
Netwerk4G LTE
Opslag128 GB
Resolutie1792 x 828
BesturingssysteemiOS
Wi-FiWi-Fi 6 802.11ax
BluetoothBluetooth 5.0
Neurale motor8-core
Hoogte15.04 cm
Breedte7.59 cm
Diepte0.83 cm

FAQ

Veelgestelde vragen

Waarom is de refurbished iPhone 11 al jaren zo populair?

De iPhone 11 biedt met zijn A13 Bionic-chip, dubbele camera met ultragroothoeklens en Nachtmodus nog altijd een complete ervaring. Het is de perfecte balans tussen prijs en prestaties, en daarmee een van onze bestverkochte refurbished toestellen.

Kan de iPhone 11 nog mee met de nieuwste apps?

Ja, de A13-chip draait de gangbare apps nog vlot en het toestel wordt nog altijd door Apple ondersteund met software-updates. Voor social media, foto's, navigatie en streamen merk je in de praktijk weinig verschil met veel duurdere modellen.

Wat maakt de camera van de iPhone 11 bijzonder?

Naast de 12-megapixel hoofdcamera heeft de iPhone 11 een ultragroothoeklens, waarmee je landschappen en groepsfoto's veel ruimer vastlegt. Met Nachtmodus maak je bovendien verrassend goede foto's in het donker — bij introductie een van de grote vernieuwingen.

Klantbeoordelingen

Beoordelingen over Nextmac van geverifieerde kopers

Reviews laden…
Schrijf een beoordeling
Sorteren op:
Reviews laden…